O firmě

Firma REALITY FUTURE Mariánské Lázně s.r.o. je zaměřena na obchodování s nemovitostmi. V Mariánských Lázních  a okolí zprostředkovává prodej a pronájem všech typů nemovitostí od r. 2010.

Budeme si vážit toho, pokud se obrátíte na naší realitní kancelář. Vznikla na základě požadavku mnoha klientů, kteří preferovali osobní přístup a vyžadovali kromě našeho pracovního nasazení také přátelský postoj. Dlouhodobě pracujeme v oblasti týkající se nemovitostí a máme za sebou již řadu spokojených zákazníků, kteří přes nás hledali vysněná bydlení. Vždy pro nás bylo na 1. místě zrealizovat představu konkrétního zájemce na základě finančních možností a představ. Je pro nás velmi důležitá Vaše spokojenost s našimi službami. Pokud se rozhodnete prodat Vaši nemovitost přes naši kancelář, měli bychom být od začátku spolu aktivně v kontaktu, k čemuž je potřebná vzájemná důvěra, trpělivost a spolupráce. Určitě spousta z nás poznala nějakého realitního makléře. Mít dobrého realitního makléře je základ pro rychlý a efektivní prodej Vaší nemovitosti. Klademe důraz na to, aby se realitní makléř vždy držel základní etikety slušného chování. Neměl by dávat veliký nátlak na podepsání jakékoliv smlouvy, ale měl by být k vám vstřícný, milý a usměvavý. Měl by se snažit o to, abyste věděli, že se o Vaší nemovitost dobře postaráme a Vy se tak v klidu můžete věnovat Vašim koníčkům a práci.

Po výběru Vašeho vysněného bydlení Vám jsme i nadále nápomocni. Jsme schopni zrekonstruovat a vybudovat nemovitost přesně podle Vašich představ.

Pokud potřebujete pomoci nebo poradit obraťte se s důvěrou na nás, velice rádi Vám nezávazně poskytneme naše poradenství, servis a podáme pomocnou ruku.

Těšíme se na Vás v naší kanceláři, na pobočce v ul. Tyršova 236/15, Mariánské Lázně.